Feedback (3.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Block settings
te: బ్లాక్ అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Help
te: సహాయం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Send
te: పంపించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి
