Feedback (3.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
