Feedback AI (1.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: from
bg: От

en: Apply
bg: Търси
