Feedback AI (1.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Block
bn: ব্লক
