Feedback AI (1.0.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Your Email
ca: La teva adreça de correu electrònic

en: Your Name
ca: El vostre nom

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Submitted on
ca: Enviat el

en: Apply
ca: Aplica

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: Invalid date format.
ca: Format de data no vàlid.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV

en: Data export
ca: Exportació de dades
