Feedback AI (1.0.0) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol

en: Offset
cy: Ongli

en: Invalid date format.
cy: Fformat dyddiad annilys.

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
