Feedback AI (1.0.0) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: User ID
da: Bruger ID

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Your Email
da: Din e-mail-adresse

en: Your Name
da: Dit navn

en: from
da: fra

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Submitted on
da: Indsendt den

en: Apply
da: Udfør

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Feedback
da: Tilbagemelding

en: Offset
da: Forskydning

en: Filter type
da: Filtertype

en: Send Message
da: Send besked

en: Invalid date format.
da: Ugyldigt datoformat.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
