Feedback AI (1.0.0) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Please enter a valid email address.
fr: Veuillez saisir une adresse de courriel valide.

en: Block
fr: Bloc

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Sort by
fr: Trier par

en: to
fr: à

en: Your Email
fr: Votre Courriel

en: Your Name
fr: Votre Nom

en: from
fr: Expéditeur

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Submitted on
fr: Soumis le

en: Apply
fr: Appliquer

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: Offset
fr: Décalage

en: Filter type
fr: Type de filtre

en: Send Message
fr: Envoyer le message

en: Invalid date format.
fr: Format de date invalide.

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Neutral
fr: Neutre

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Submitted By
fr: Soumis par

en: Negative
fr: Négation

en: Data export
fr: Exportation de données
