Feedback AI (1.0.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: to
gl: a

en: Your Email
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Your Name
gl: O seu Nome

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: Invalid date format.
gl: Formato de data non válido

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
