Feedback AI (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі
