Feedback AI (1.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Neutral
lt: Neutralus

en: Last »
lt: Paskutinis »
