Feedback AI (1.0.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
