Feedback AI (1.0.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Your Name
oc: Vòstre nom

en: from
oc: Expeditor

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Invalid date format.
oc: Format de data invalid.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
