Feedback AI (1.0.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Custom
tr: Özel

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Your Name
tr: Adınız

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Submitted on
tr: Gönderim tarihi

en: Apply
tr: Uygula

en: Feedback
tr: Geri bildirim

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Invalid date format.
tr: Geçersiz tarih biçimi.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan
