Feedback AI (1.0.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Submitted By
af: Ingedien Deur
