Feedback AI (1.0.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር
