Feedback AI (1.0.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Invalid date format.
bs: Neispravan format datuma
