Feedback AI (1.0.1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Submitted on
cs: Odesláno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Invalid date format.
cs: Neplatný formát data.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Neutral
cs: Neutrální

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
