Feedback AI (1.0.1) - en to de translation catalogue (37 entries)

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Default
de: Standard

en: User
de: Benutzer

en: Email
de: E-Mail

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Please enter a valid email address.
de: Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

en: Page
de: Seite

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: to
de: zu

en: Your Email
de: Ihre E-Mail-Adresse

en: Your Name
de: Ihr Name

en: from
de: von

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Submitted on
de: Übertragen am

en: Apply
de: Anwenden

en: Secret Key
de: Geheimer Schlüssel

en: Feedback
de: Rückmeldung

en: Offset
de: Versatz

en: Send Message
de: Nachricht versenden

en: ALL
de: ALLE

en: Invalid date format.
de: Ungültiges Datumsformat.

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Submitted By
de: Verfasst von

en: Export to CSV
de: In CSV exportieren

en: Negative
de: Negativ

en: Positive
de: Positiv

en: Data export
de: Datenexport

en: Asc
de: Aufsteigend

en: API Endpoint
de: API-Endpunkt
