Feedback AI (1.0.1) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: to
et: -

en: from
et: alates

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Submitted on
et: Vastatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV

en: Asc
et: Kasvav
