Feedback AI (1.0.1) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Your Name
eu: Zure izena

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Send Message
eu: Bidali mezua

en: Invalid date format.
eu: Baliogabeko data formatua.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
