Feedback AI (1.0.1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Custom
he: מותאם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Neutral
he: ניטראלי

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
