Feedback AI (1.0.1) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Please enter a valid email address.
id: Silakan isi dengan alamat email yang sah.

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Custom
id: Tersuai

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: from
id: dari

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Submitted on
id: Diisi pada

en: Apply
id: Terapkan

en: Secret Key
id: Kunci Rahasia

en: Offset
id: Letak

en: Invalid date format.
id: Format tanggal tidak valid.

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
