Feedback AI (1.0.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
