Feedback AI (1.0.1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: to
nl: naar

en: Your Email
nl: Uw e-mailadres

en: Your Name
nl: Uw naam

en: from
nl: van

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Submitted on
nl: Ingezonden op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Send Message
nl: Verstuur dit bericht

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Neutral
nl: Neutraal

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Export to CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Asc
nl: Oplopend
