Feedback AI (1.0.1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Custom
sk: Vlastná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Submitted on
sk: Odoslané dňa

en: Apply
sk: Použiť

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Offset
sk: Ofset

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Invalid date format.
sk: Nesprávny formát dátumu.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
