Feedback AI (1.0.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno
