Feedback AI (1.0.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
