Feedback AI (1.0.1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Page
sv: Sida

en: Custom
sv: Anpassad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: to
sv: till

en: Your Email
sv: Din e-postadress

en: Your Name
sv: Ditt namn

en: from
sv: från

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Feedback
sv: Respons

en: Offset
sv: Kompensera

en: Send Message
sv: Skicka meddelande

en: Invalid date format.
sv: Ej godkänt datumformat.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
