Feedback AI (1.0.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu
