Feedback AI (1.0.2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Invalid date format.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
