Feedback AI (1.0.2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Your Email
lv: Tavs e-pasts

en: Your Name
lv: Tavs vārds

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
