Feedback AI (1.0.2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
