Feedback AI (1.0.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ
