Feedback AI (1.0.2) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: to
pl: do

en: Your Email
pl: Twój e-mail

en: Your Name
pl: Twoje nazwisko

en: from
pl: od

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Submitted on
pl: Formularz został przesłany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Filter type
pl: Typ filtra

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Invalid date format.
pl: Nieprawidłowy format daty.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Export to CSV
pl: Eksportuj do CSV

en: Data export
pl: Eksport danych

en: Asc
pl: Rosnąco
