Feedback AI (1.0.2) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Padrão

en: User
pt: Usuário

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Please enter a valid email address.
pt: Favor adicionar um e-mail válido.

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Custom
pt: Personalizado

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: to
pt: para

en: Your Email
pt: Seu Email

en: Your Name
pt: Seu Nome

en: from
pt: de

en: ‹ Previous
pt: ‹ Voltar

en: Next ›
pt: Avançar ›

en: Submitted on
pt: Enviado em

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Send Message
pt: Enviar Mensagem

en: Invalid date format.
pt: Formato de data inválido.

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Neutral
pt: Neutra

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Data export
pt: Exportação de dados

en: Asc
pt: Ascendente
