Feedback AI (1.0.2) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Invalid date format.
ro: Format de dată invalid.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
