Feedback AI (1.0.3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina
