Feedback AI (1.0.3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
