Feedback AI (1.0.3) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: to
kn: ಗೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Feedback
kn: ಫೀಡ್‌ಬ್ಯಾಕ್
