Feedback AI (1.0.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو
