Feedback AI (1.0.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
