Feedback AI (1.0.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
