Feedback AI (1.0.3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
