Feedback AI (1.0.3) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Invalid date format.
fa: قالب تاریخ نامعتبر

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی
