Feedback AI (1.0.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
