Feedback AI (1.0.4) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصص

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Submitted on
ar: تم الإرسال في

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Invalid date format.
ar: صيغة التاريخ غير صحيحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
