Feedback AI (1.0.4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
