Feedback AI (1.0.4) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Sort by
fi: Lajittele

en: from
fi: lähtien

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Submitted on
fi: Lähetetty

en: Apply
fi: Käytä

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Feedback
fi: Palaute

en: Invalid date format.
fi: Epäkelpo päivämäärämuoto.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
