Feedback AI (1.0.4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
